کارخانه آجر اصفهان
شرکت سفال سپهر اصفهان

در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را در زمینه تولید آجر در زمینی به مساحت ۱۲۷۰۰۰ متر مربع واقع در منطقه صنعتی دولت آباد اصفهان آغاز نمود. با توجه به نیاز روز افزون بازار مصرفی و به روز رسانی فرآیند تولید آجر اقدام به تأسیس واحد تولیدی دیگری در مجاورت واحد تولیدی قبلی خود نمود .

روند رو به توسعه این مجموعه با به روز نمودن واحد تولید اولیه و استفاده از روش نیمه اتوماتیک در فرآیند تولید ادامه یافت تا جایی که تمامی محصولات این واحد تولیدی از بدو شروع فعالیت خود در سال ۱۳۸۴ قابلیت عرضه در بازارهای بین المللی را دارا بودند و از آن زمان تا به اکنون تمامی محصولات این واحد تولیدی که بالغ بر ۴۰۰ تن در روز می باشد به کشورهای همچون روسیه ، قفقاز و عراق صادر گردیده.

لازم به ذکر است محصولات تولیدی این شرکت با نام تجاری آجر اصفهان فتاحی یکی از نام های شناخته شده در صنعت آجر می باشد.

این شرکت در راستای به روز رسانی و استفاده از تکنولوژی های نوین در فرآیند تولید آجر در سال ۱۳۸۸ طی قراردادی با شرکت های کلر آلمان و موراندوی ایتالیا اقدام به تأسیس واحد تولیدی تمام اتوماتیک با استفاده فناوری های روز اروپا و با نصب و راه اندازی ربات ها در امر تولید جهت نیل به اهداف صادرات و افزایش کیفیت و بهره وری و کاهش آلایندگی های زیست محیطی و بهینه سازی مصرف سوخت اقدام نموده.

تمامی محصولات تولیدی این مجموعه موفق به اخذ استاندارد ایران و همچنین استانداردهای بین المللی همچون ISO 9001 , ISO 14001 , OHSA-18001 و گواهی COC مطابق با استاندارد و الزامات کشور عراق گردیده است. از جمله افتخارات این واحد تولیدی می توان به انتخاب مدیر عامل این شرکت به عنوان نخبه صنعتی در سال ۱۳۹۳ و همچنین انتخاب این شرکت به عنوان صادر کننده نمونه استانی در سال ۱۳۹۳ اشاره نمود .

شرکت آجر سفال سپهر اصفهان با ربع قرن تجربه در زمینه تولید انواع آجر و سفال با بهره گیری از تکنولوژی های نوین در فرآیند تولید و دارا بودن ظرفیت تولید ۱۴۰۰ تن در روز ، افتخار دارد پاسخگوی نیاز مشتریان داخلی و خارجی در این امر باشد.

با ما تماس بگیرید

آجر اصفهان